| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, HS-520 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Σταθμός Επισκευής BGA Χειροκίνητος με 3 Ζώνες Θέρμανσης με Βιομηχανική Οθόνη Αφής & CE
Προδιαγραφές
| Χειροκίνητος Σταθμός Επισκευής BGA | Μοντέλο: HS-520 |
| Τροφοδοσία | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 3800W |
| Συνολικές διαστάσεις | Μ460mm*Π480mm*Υ500mm |
| Μέγεθος PCB | Μέγιστο 300mm*280mm Ελάχιστο 10mm*10mm |
| Μέγεθος BGA | Μέγιστο 60mm*60mm Ελάχιστο 1mm*1mm |
| Πάχος PCB | 0.3-5mm |
| Βάρος μηχανήματος | 20KG |
| Εγγύηση | 3 χρόνια (1ος χρόνος δωρεάν) |
| Επισκευή Χρήσης | τσιπ / μητρική πλακέτα τηλεφώνου κ.λπ. |
Χαρακτηριστικά
1. Ποσοστό επιτυχίας επισκευής: Πάνω από 99%
2. Χρήση βιομηχανικής οθόνης αφής
3. Ανεξάρτητες 3 ζώνες θέρμανσης, θέρμανση με θερμό αέρα / υπέρυθρη προθέρμανση. (ακρίβεια θερμοκρασίας ± 2℃)
4. Με πιστοποίηση CE
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()