| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 τεμάχια το μήνα |
Εργασιακό τραπέζι ESD Μεταφορές Σύνδεσμος μεταφορέα Αντιστατική επίπεδη ζώνη
Χαρακτηριστικά:
1Φως πύργου για νυχτερινή εργασία.
2Προγραμματιζόμενος ελεγκτής λογικής.
3.Κατάσταση πλάτους χειροκίνητης μηχανής
4Οικονομικός χώρος.
5Χρησιμοποιήστε βίδα από ανοξείδωτο χάλυβα, ομαλή και παράλληλη ρύθμιση πλάτους
6Αριστερά προς δεξιά κίνηση, ή δεξιά προς αριστερά, εμπρός σιδηρόδρομος σταθερός
7Δωμάτιο εργασίας.
8- Ρυθμίστε το ύψος και σταθερή θέση του ποδιού.
9- Έλεγχος ταχύτητας.
10.SMEMA συμβατό.
Εφαρμογή:
Χρησιμοποιείται για τη σύνδεση των μηχανών άνω και κατώτατης ροής μεταξύ της παραγωγής SMT
Ειδικότητα:
| Λειτουργία | Χρησιμοποιείται για τη σύνδεση των μηχανών άνω και κατώτατης ροής μεταξύ της παραγωγής SMT |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±30 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Λειτουργία | Προσωρινή λειτουργία |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά ή προσαρμοσμένη |
| πλάτος PCB | 50*50~530*460mm |
| Επιλογές μήκους μεταφορέα | 0.5m/0.6m/1.0m/1.5m ή προσαρμογή |
| Μέθοδος ρύθμισης ταχύτητας | Κουμπί |
| Ρυθμίσεις πλάτους | Χειροκίνητη κλικ (προαιρετική αυτόματη ρύθμιση) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυνατότητα εκπομπής άνθρακα |
| Επιλογές | Φως, ανεμιστήρας, λειτουργία επιθεώρησης, κάλυψη, αυτόματη ρύθμιση πλάτους, διπλή σιδηροδρομική γραμμή κλπ. |
| Σήμα | SMEMA |
Συσκευή:
![]()
![]()
![]()