| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Υγεία και υγεία |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 τεμάχια το μήνα |
Μηχανή σήμανσης λέιζερ PCB CO2 σε γραμμή με οθόνη αφής με SMEMA
Εισαγωγή
Πρόκειται για συσκευή σήμανσης λέιζερ για τις γραμμές παραγωγής κυκλωτικών πλακών (PCB), η οποία χρησιμοποιεί τεχνολογία λέιζερ διοξειδίου του άνθρακα για να σημειώνει την επιφάνεια του PCB με υψηλή ακρίβεια.
Σενάρια εφαρμογής
Ηλεκτρονική κατασκευή:
Χρησιμοποιείται ευρέως στη γραμμή παραγωγής ηλεκτρονικών προϊόντων για την επισήμανση των πληροφοριών του προϊόντος, των σειριακών αριθμών και των ημερομηνιών παραγωγής.
Αυτοκινητοβιομηχανία:
Σημείωση σημαντικών πληροφοριών στα ηλεκτρονικά εξαρτήματα αυτοκινήτων για τη βελτίωση της ιχνηλασιμότητας και της αποτελεσματικότητας της διαχείρισης.
Ιατρικός εξοπλισμός:
Σημείωση στο PCB ιατρικού εξοπλισμού για τη διασφάλιση της συμμόρφωσης και της ιχνηλασιμότητας του προϊόντος.
Καταναλωτικά ηλεκτρονικά:
Σημείωση PCB για καταναλωτικά ηλεκτρονικά προϊόντα όπως smartphones και οικιακές συσκευές.
Πλεονεκτήματα
Βελτίωση της αποδοτικότητας της παραγωγής:
Η ταχεία σήμανση μειώνει τον χρόνο στάσης της παραγωγής και βελτιώνει τη συνολική αποτελεσματικότητα της παραγωγής.
Μείωση του κόστους:
Μείωση της χρήσης ετικετών και άλλων υλικών αναγνώρισης και μείωση του κόστους παραγωγής.
Ευελιξία:
Το περιεχόμενο της σήμανσης μπορεί να τροποποιηθεί γρήγορα ανάλογα με την ανάγκη, ώστε να προσαρμοστεί στην παραγωγή διαφόρων προϊόντων.
Προστασία του περιβάλλοντος:
Η σήμανση με λέιζερ δεν χρησιμοποιεί χημικό μελάνι και πληροί τις απαιτήσεις προστασίας του περιβάλλοντος.
Χαρακτηριστικά:
1, τοποθεσία σημείου σήμανσης CCD
2, ανάγνωση γραμμικού γραμμικού κώδικα CCD
3, ανάλυση ποιότητας των barcode CCD
4, XY servo driver, ακρίβεια ± 0,02mm
Ειδικότητα:
| Σχήμα | Υ.Ε. - C510F |
| Μέθοδος εργασίας | Κίνηση κεφαλής λέιζερ |
| Ετικέτα Leaser | ΣΥΝΡΑΔ CO2 ((αμερικανική μάρκα) |
| Ιατρική τοποθεσία | Διάταξη θέσης CCD+Σημείωση |
| Διάβασμα σε γραμμή | Ανάγνωση σε γραμμή της κάμερας |
| Μοντέλο | 0.5~5.0mm |
| Διάσταση PCB | 50*50~510*460mm |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Επικεφαλής |
| Ρυθμίσεις πλάτους | Αυτοματοποιημένο |
| Σύστημα ελέγχου XY | PC + κάρτα πλακέτας + κινητήρας servo |
| ακρίβεια ελέγχου XY | ±0,02 mm |
| Λάθος αναγνώριση υλικού | Αρνητικό συμβούλιο/Αναστροφή/λάθος αναγνώριση |
| Κακή αναγνώριση σήματος |
Κακό σημάδι στην αυτόματη αναγνώριση. Δεν θα σημειώσει κακά σημάδια. |
| Αντικωδικοποίηση | Υποστηριζόμενη |
| Σύστημα ελέγχου | Συστήματα Win7+ που αναπτύχθηκαν από τον ίδιο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μία φάση AC 220V 16A 50/60Hz |
| Πίεση αέρα | ≥0,5 Mpa |
| Διάσταση | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Εισαγωγή συστήματος | ΕΠΙΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕΣ IMS SFIS, κλπ. |
| Διάσταση | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Βάρος | 700 κιλά |
![]()
![]()
![]()