| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-SZ460 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται στην ειδική γραμμή SMT με γωνία, για την αλλαγή της κατεύθυνσης ροής PCB.
| Ονομασία προϊόντος | Μεταγωγός περιστροφής PCB |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 5 δευτερόλεπτα. |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασική |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Μοντέλο | Min 0,4 mm |
| Σήμα | SMEMA |
| Σχήμα | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Βάρος | 150 κιλά | 180 κιλά |
![]()