| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Δύο πλατφόρμες αυτοματοποιημένο ρομπότ συγκόλλησης με διπλό σίδερο συγκόλλησης
Εισαγωγή:
Αυτή η αυτόματη μηχανή συγκόλλησης με διπλό τραπέζι συγκόλλησης, μία κεφαλή συγκόλλησης αλλά με δύο συγκόλληση σίδερα, έτσι ώστε να έχει δύο ρυθμιστή θερμοκρασίας, αλλά αυτό χωρίς λειτουργία περιστροφής.Αυτό το μοντέλο είναι κατάλληλο για συγκόλληση κανονικών πλακών PCB ή για παραγωγήΗ μηχανή υιοθετεί την ατμοσφαιρική πίεση και την ηλεκτρική κίνηση.Μέσα από το κουτί παντελόνι για χειροκίνητο προγραμματισμό κάθε σημείο, μετά ξεκινήστε την αυτόματη συγκόλληση.
Χαρακτηριστικά:
Ειδικότητα:
| Σχήμα | Υπηρεσίες υποδομής |
| Τετάρτη | AC110V/220V,50/60Hz |
| Δραστηριακό εύρος X/Y/Z | 500*300*300*100mm |
| Άξονας R | 360 μοίρες |
| Χ/Υ/Ζ ταχύτητα κίνησης | μέγιστο 300 mm/s |
| Συστήματα κίνησης | Σταπτήρα, ζώνη χρονισμού. |
| Γραμμικός οδηγός | Ταϊβανέζικη μάρκα υψηλής ακρίβειας οδηγός |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Προγραμματισμός | Διδάσκοντας μενταγιόν |
| Σύστημα ελέγχου | Πίνακας ελέγχου |
| Αποθήκευση προγράμματος |
Μπορεί να αποθηκεύσει χίλια σύνολα δεδομένων επεξεργασίας και ένα μόνο
Το αρχείο επεξεργασίας μπορεί να καταλαμβάνει μέχρι 3M χώρο αποθήκευσης
(πέντε χιλιάδες σημεία επεξεργασίας)
|
| Χώρος αποθήκευσης αρχείων |
Κερατοκινητό κουτί 256M, κάρτα εκτός σύνδεσης 32M, ένα μόνο αρχείο επεξεργασίας έως
Χώρος αποθήκευσης 3M (100.000 σημεία επεξεργασίας)
|
| Καθαρισμός σιδηροειδών | Καθαρισμός αέρα/πνευματικό |
| Εξωτερική διεπαφή | USB+RS232 |
| Μέθοδος συγκόλλησης | Σημαντική συγκόλληση |
| Βάρος | 48 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 600*585*800mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()