| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-CVN350 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union, |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ ανά μήνα |
SMEMA συμβατός μεταβλητός ρυθμιστής ταχύτητας μεταγωγός απόρριψης PCB
Εισαγωγή:
Αυτή η μονάδα παρέχει τη λειτουργία επιλογής OK και NG πλακέτων στην γραμμή παραγωγής smt. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί όταν απαιτείται οπτική επιθεώρηση των PCB.έτσι χωρίς να διακόπτεται η κανονική ροή PCB.
Χαρακτηριστικά:
1Απορρίπτουν, επιθεωρούν και παρακάμπτουν όλες τις διαθέσιμες λειτουργίες.
2- Μονταριακή σχεδίαση.
3Η σταθερότητα βελτιώνεται από την ανθεκτική σχεδίαση.
4. Λέιζερ σκαλισμένο ατσάλι πλευρική καθοδήγηση για ανώτερη ποιότητα και αντοχή.
5- Εργονομικός σχεδιασμός για στήριξη χεριών.
6. Ευέλικτη και παράλληλη ρύθμιση πλάτους ((πρωτεύουσα βίδα).
7Διαφορετικά μήκη διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
8Μεταβλητός έλεγχος ταχύτητας.
9.SMEMA συμβατό.
Ειδικότητα:
| Σχήμα | Ειδικότερα, το HS-CVN350 | Ειδικότερα, το HS-CVN460 |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Βάρος | 70 κιλά | 90 κιλά |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Λ~R, ή Λ~L (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0.5~20 m/min ή να προσδιοριστεί |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασική |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100VA μέγιστο |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Επικοινωνία | SMEMA |
λεπτομέρειες για το προϊόν:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()