| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-600 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | 9000~12000usd/set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30 σετ ανά μήνα |
Δελτίο δεδομένων για τον καθαριστή πνευματικών προτύπων HS-600.pdf...
Μηχανή καθαρισμού με στίγμα SMT με μετρητή και κουμπί διακοπής έκτακτης ανάγκης
Προδιαγραφές
| Σχήμα | HS-600 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Αέρος συμπίεσης |
| Εφαρμογή | Στενσίλ, μεταλλικό δίχτυ, ατσάλινο δίχτυ, κουπέ, κουπέ |
| Μέγεθος στίγματος | Πρότυπο 29 ιντσών και κάτω, 740*740*40mm |
| Διαλύτης καθαρισμού | Αλκοόλ |
| Δυνατότητα υγρού καθαρισμού | Μέγιστο 45L, Min20L |
| Βέλτιστο υγρό καθαρισμού με χρήση όγκου | 40 λίτρα |
| Κατανάλωση υγρών | 120 ml/pc |
| Μέθοδος καθαρισμού |
Δύο πλευρικές ένεση πίεσης με περιστροφή και αέρας υψηλής πίεσης |
| Χρόνος καθαρισμού | 2~4 λεπτά Στένσιλ και χαλκό |
| Χρόνος ξήρανσης | 2 έως 5 λεπτά |
| Εξωτερική παροχή αέρα | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ποσότητα αέρα για καταναλωτές | 400~600L/Min |
| Μέγεθος εξόδου αέρα | φ125*25mm |
| Τρόπος φιλτραρίσματος απορριμμάτων συγκόλλησης | 3 επίπεδα φίλτρων ((10um,5um,1um) |
| Βάρος | 305 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
Απόδοση καθαρισμού
![]()
![]()
![]()
![]()