| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-310L |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, D/P |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ το μήνα |
Πνευματικός οδηγός Σολενοειδής κυψέλη ελεγχόμενη υψηλής ταχύτητας Πνευματικός αποπεριοριστής PCB V-CUT διαχωριστής PCB
Εισαγωγή
1Πνευματικά κινούμενη και ηλεκτρική, έχει αισθητήρα στο μηχάνημα, κοπτική σανίδα μία φορά με τις χαμηλότερες τάσεις κοπής.Το HS-310 ισχύει για ξεχωριστές ακριβείς SMD PCBA ή λεπτές πλάκες.
Χαρακτηριστικά
Προδιαγραφές
| Ονομασία προϊόντος | Αποστροφή PCB |
| Σχήμα | HS-310L |
| Υψόμετρο του τμήματος | Μέγιστο 40 mm |
| Υψόμετρος κατά μέρος | Μέγιστο 20 mm |
| Προμήθεια αέρα | 5 kgf/cm |
| Αποδόσεις | 12.5 τόνους (ακαθάριστοι) |
| Αποδοτικό μήκος κοπής | 1-360 mm |
| Μέγεθος γραμμικής λεπίδας | 360*43,5*6mm |
| Μοντέλο | 0.1mm~2.0mm(Με V-grove) 0.1mm ~1.0mm ((Χωρίς V-grove)) |
| Υλικό λεπίδας | Εισαγωγή υψηλής ποιότητας εργαλείων από χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 1-300mm/s |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Κατανάλωση αέρα | 200-400 ((L/min) |
| Μέγεθος μηχανής | 700*325*400 χιλιοστά |
| Βάρος | 130 κιλά |
| Κατάλληλη σανίδα | Όλες οι σανίδες με V-cut |
Πίνακες υποβολής αιτήσεων
![]()
![]()
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()