| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-460FL |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
ΜΙΤΣΥΒΙΣΙ PLC Αυτοματοποιημένος μετατροπέας PCB / μηχανή χειρισμού πτερυγίων με κινητήρα βήματος
Προδιαγραφές
| Λειτουργία μηχανής | 180 μοίρες PCB μετατροπέα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V, μονοφασική, 50/60Hz |
| Αξία μεταφοράς | Σιδηροδρομική ζώνη ESD 7 mm |
| Διάσταση PCB | (50*50) - ((500*460) mm |
| Προμήθεια αέρα | 4-6 bar, μέγιστο 10L/min |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Λ-Ρ ή Ρ-Λ (προαιρετικά) |
| Μοντέλο | Min 0,4 mm |
| Ανεβαίνοντας/κατεβαίνοντας | 1-4 (βήμα 10 mm) |
| Χρόνος ανακύκλωσης | Περίπου 20 δευτερόλεπτα |
| Επικοινωνία | SMEMA |
| Μέγεθος μηχανής | 600*900*1200 χιλιοστά |
| Βάρος | 140 κιλά |
![]()
Εξοπλισμός παραγωγής SMT
1Οικουμενική μηχανή SMT: Χρησιμοποιώντας το πρόγραμμα που επεξεργάζεται η συσκευή για την τοποθέτηση εξαρτημάτων σε καθορισμένες θέσεις,μπορεί να τοποθετεί SOP 28 ή περισσότερες καρφίτσες (συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων που μπορούν να τοποθετηθούν από μηχανές υψηλής ταχύτητας)Τα χαρακτηριστικά του είναι υψηλή ακρίβεια και ποικιλία, αλλά η ταχύτητα εγκατάστασης του είναι κατώτερη από τις μηχανές υψηλής ταχύτητας.
2. Επιστροφή της συγκόλλησης: Χρησιμοποιήστε SMT πάστα συγκόλλησης ή κόκκινη κόλλα για να ορίσετε μια κατάλληλη καμπύλη θερμοκρασίας για να ολοκληρώσετε τη δράση συγκόλλησης μεταξύ της πάστες συγκόλλησης και του μέρους.
3Αφόρτιση: Η πλακέτα φορτώνεται στο φορτηγό μέσω μιας γραμμής μεταφοράς.