|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-ST400 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Ρυθμίσεις πλάτους Panasonic PLC CE Listed PCB Stacker Machine Bare Board Unloader
Εφαρμογή
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται για την εκφόρτωση/συλλογή γυμνών PCB από την γραμμή παραγωγής SMT μετά την σήμανση με λέιζερ.
Προδιαγραφές
| Λειτουργία |
Χρησιμοποιείται για τη συλλογή γυμνού PCB σε γραμμή SMT από την ανωτέρω μηχανή |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±30 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Λειτουργία | Προσωρινή λειτουργία |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά |
| Μοντέλο | 00,6 έως 4,0 mm |
| Υψόμετρο των συστατικών PCB | ± 35 mm |
| Χρόνος τροφοδοσίας PCB | Περίπου 10 δευτερόλεπτα ή προσδιορίστε |
| Βάρος της σανίδας | ≤3KG |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Δύναμη | 00,05kW |
| Πίεση αέρα | 0.6Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | < 20L/min |
| Σήμα | SMEMA |
| Σχήμα | HS-ST400 | Ειδικότερα: |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50~400 mm | 50~530 mm |
| πλάτος PCB μεταφοράς | 50~400 mm | 50 ~ 500 mm |
| Μοντέλο | Min 0,6 mm | Min 1,0 mm |
| Μέγεθος μηχανής | 650*670*1200mm | 800*880*1200mm |
| Βάρος | 170 κιλά | 190 κιλά |
![]()
![]()