| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, HS-520 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Σχήμα | Ειδικότερα: |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 3800W |
| Συνολικές διαστάσεις | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Μέγεθος PCB | Μέγιστο 300 χιλιοστά × 280 χιλιοστά. |
| Μέγεθος BGA | Μέγιστο 60 χιλιοστά × 60 χιλιοστά. |
| Δάχος PCB | 0.3-5mm |
| Βάρος μηχανής | 20 κιλά |
| Εγγύηση | 3 έτη (1ο έτος δωρεάν) |
| Εφαρμογές | Επισκευή τσιπ, μητρικών πλακών τηλεφώνων και ηλεκτρονικών εξαρτημάτων |
Η Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) είναι επαγγελματίας κατασκευαστής εξοπλισμού χειρισμού πλακών SMT, συμπεριλαμβανομένων φορτωτών, εκφόρτωτών, αποθηκών, μεταφορέων και σχετικών συστημάτων.Ως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας με ανεξάρτητα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας, ειδικευόμαστε στην έρευνα, την ανάπτυξη, την παραγωγή και την πώληση εξοπλισμού χειρισμού πλακέτων παραγωγής SMT / THT.
Η εταιρεία μας απασχολεί επαγγελματίες τεχνικούς και ομάδες πωλήσεων, αξιοποιώντας την προηγμένη τεχνολογία για να παρέχει στους πελάτες εξαιρετικά αποδοτικές και αξιόπιστες λύσεις χειρισμού πλακών.Η έμπειρη ομάδα μηχανικών μας παρακολουθεί συνεχώς τις τάσεις ανάπτυξης έξυπνων εργοστασίων, την ενημέρωση των προϊόντων και της τεχνολογίας σύμφωνα με τις απαιτήσεις της αγοράς.και προσφέρουμε επίσης υπηρεσίες OEM προσαρμοσμένες στις ειδικές απαιτήσεις των πελατών.