| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικά για την κατασκευή οχημάτων: |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50PCS το μήνα |
Μηχανή αυτοματοποιημένης δέσμευσης βιδών CCD με κινητήρα Panasonic και ενότητα HIWIN KK
Προδιαγραφές
| Σχήμα | Ειδικά για την κατασκευή οχημάτων: |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή στερέωσης βιδών CCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC380V |
| Άξονας εργασίας | 4 άξονες |
| Πεδίο διαμέτρου βίδες | 00,8-2,0 mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Μηχανή | Μηχανές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών κινητήρων |
| Γραμμικός οδηγός/βίδα | Μονάδα KK μάρκας HIWIN |
| Κάρτα ελέγχου | Κάρτα ελέγχου υψηλής απόδοσης μάρκας LEADSHINE |
| Στροφοφόρος | Βόγκουαρντ |
| Κάμερα | Βιομηχανική κάμερα BASLER της Γερμανίας |
| Δακτυλίδια | Ανώτατη ανάλυση φακούς υψηλής απόδοσης |
| Πηγή φωτός | Βιομηχανική πηγή LED |
| Γεννήτρια κενού | AIRTEC |
| Τροφοδότης | NSRI από την Ιαπωνία |
| Οπτοηλεκτρονικά εξαρτήματα | Schneider / Omron |
| Μέγεθος μηχανής | 930*780*1700mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 350 κιλά |
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()