|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-505 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 κομμάτια το μήνα. |
Μηχανή αυτοματοποιημένης τροφοδοσίας βίδας με ταχύτητα 0,5s/pcs για ηλεκτρονικά προϊόντα
Εφαρμογή
Εφαρμόζεται σε όλα τα είδη ηλεκτρονικών προϊόντων, όπως παιχνίδια, κινητά τηλέφωνα, τηλέφωνα, αριθμομηχανές, πλοήγηση, κάμερα, ήχο, βίντεο και άλλα προϊόντα.
Διαθέσιμες προδιαγραφές πολλαπλών βιδών MO.9-M6.0
Στρογγυλοποιητές: διασταυρούμενη αυλή, πλεονάζουσα ή μείον αυλή, πρωτογενής αυλή, διασταυρούμενη εσοχή, ρυζιερή αυλή, κοίλη αυλή πλεονάζουσα ή μείον αυλή, τετραγωνική αυλή, ευθεία υποδοχή, εξαγωνική υποδοχή, κοίλη αυλή,ευθεία αυλήΕσωτερικό άνθος δαμάσκηνου, ρίζα σάρκας ρέγγας, ρίζα δύο σημείων.
Προδιαγραφές
| Σχήμα | HS-505 |
| Δυνατότητα βίδα: | M3*10/3000PCS |
| Αποτελεσματικότητα: | 50-80pcs/min |
| Ταχύτητα τροφοδοσίας βίδας: | 0.5s/pcs (κλασική βίδα) |
| Τύπος τροφής: | Φουσκώνει. |
| Διάρκεια τροφοδοσίας: | 1- 4 μέτρα |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | AC220V 50HZ |
| Δύναμη: | 40W |
| Πίεση λειτουργίας: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Βάρος: | Εφαρμογή 11KG |
| Μέγεθος: | 370*220*280mm |
| Ασύρματα | Κάτω 65 |
Ηλεκτρονική μηχανή σύσφιξης βίδες λεπτομέρειες φωτογραφίες
![]()
![]()
![]()