| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-460FL |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Αυτόματη μηχανή χειρισμού αναστροφέα / αναστροφέα PCB MITSUBISHI PLC με βηματικό κινητήρα
Χαρακτηριστικά
1, Αυτή η μηχανή χρησιμοποιείται για την αναστροφή του PCB για περιστροφή 180 μοιρών, η οποία ολοκληρώνει την παραγωγή διπλής όψης.
2, Επιλογή 4 βημάτων.
3, Έλεγχος οθόνης αφής και PLC MITSUBISH.
4, Ένδειξη φωτός 3 χρωμάτων.
5, Μονάδα γραμμικού οδηγού υψηλής ποιότητας και ακρίβειας.
6, Ευέλικτη αναστροφή, η βίδα σφαιρών μπορεί να συνδέσει τον εξοπλισμό άνω και κάτω ρεύματος ομαλά.
7, Πλήρες σώμα μηχανής από ανοξείδωτο χάλυβα, ανθεκτικό και μεγάλης διάρκειας ζωής.
8, Σήμα SMEMA.
Προδιαγραφές
| Λειτουργία μηχανής | Αναστροφή PCB 180 μοιρών |
| Παροχή ρεύματος | AC100-230V, μονοφασικό, 50/60Hz |
| Ιμάντας μεταφοράς | Ιμάντας ESD 7mm |
| Διάσταση PCB | (50*50)-(500*460)mm |
| Παροχή αέρα | 4-6 bar, μέγιστο 10L/min |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά-Δεξιά ή Δεξιά-Αριστερά (προαιρετικό) |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0,4mm |
| Βήματα πάνω/κάτω | 1-4 (βήμα 10mm) |
| Χρόνος ανακύκλωσης | περίπου 20 δευτερόλεπτα |
| Επικοινωνία | SMEMA |
| Διάσταση μηχανής | 600*900*1200mm |
| Βάρος | 140kg |
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()
Η Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH) είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής εξοπλισμού χειρισμού πλακέτας SMT (Loader, Unloader, Buffer, Conveyor, κ.λπ.). Είμαστε μια επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας με ανεξάρτητα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας, η εταιρεία ασχολείται κυρίως με την έρευνα και ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις εξοπλισμού χειρισμού πλακέτας γραμμής παραγωγής SMT/THT.
Έχουμε επαγγελματίες τεχνικούς και πωλητές, βασιζόμαστε στην υψηλή τεχνολογία και προσπαθούμε να παρέχουμε υψηλής απόδοσης και αξιόπιστο χειρισμό πλακέτας στους πελάτες μας. Ταυτόχρονα, η έμπειρη ομάδα μηχανικών μας κατανοεί πάντα την αναπτυξιακή κατεύθυνση του έξυπνου εργοστασίου, ενημερώνει τα προϊόντα και την τεχνική σύμφωνα με τη ζήτηση της αγοράς, επιδιώκει να δημιουργήσει περισσότερα προϊόντα αυτοματισμού και οικονομικά αποδοτικά όλη την ώρα, κάνουμε επίσης OEM με βάση τις διαφορετικές ανάγκες των πελατών μας.