| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-D331AB |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αναλογία Ανάμιξης Κόλλας | 1:1-10:1 / Προσαρμόσιμη |
| Ταχύτητα Διανομής | 10-150g/5s (βάσει αναλογίας κόλλας 1:1) |
| Ακρίβεια Διανομής | Ποσότητα Κόλλας ±1%, Αναλογία Κόλλας ±1% |
| Εύρος Εργασίας X/Y/Z | 300×300×100mm (άξονας Z περιστρεφόμενος) |
| Ταχύτητα XYZ | Μέγιστο 300mm/s |
| Σύστημα Κίνησης | Κινητήρας Βημάτων + Οδοντωτός Ιμάντας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.02mm |
| Δυνατότητες Σχεδίων | Γραμμές, Κύκλοι, Τόξα, Συνεχείς Διαδρομές, Γραμμική Παρεμβολή 3D |
| Ακρίβεια Ενθυλάκωσης | Ποσότητα ±1%, Αναλογία ±1% |
| Μέθοδος Λειτουργίας | Αυτόματη |
| Προγραμματισμός | Teach Pendant |
| Σύστημα Ελέγχου | Πλακέτα |
| Λειτουργία Αεροστεγανότητας | Βαλβίδα με Συσκευή Κενού |
| Βάρος | 65kg |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 716×585×645mm |
| Τροφοδοτικό | 220V 50-60Hz 350W |