|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-VD331 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Μοντέλο | HS-VD331 |
| Τάση | AC110V/220V, 50/60Hz, μάρκας Meanwell |
| Πίεση αέρα | 0.5-0.7Mpa |
| Πηγή φωτός | Πηγή LED |
| Εύρος εργασίας X/Y/Z | 400mm × 300mm × 2 |
| Ταχύτητα XYZ | 1000mm/s |
| Πλατφόρμα Y | 190 × 150mm |
| Ακρίβεια επανάληψης | 0.02mm |
| Εύρος ιξώδους κόλλας | max ≤ 5000LPS |
| Κινητήρας | Βηματικός κινητήρας |
| Σύστημα κίνησης | Οδοντωτός ιμάντας για άξονα X/Y, βίδα άξονα Z |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Χωρητικότητα φόρτισης | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Γραμμικός οδηγός | CSK (μάρκα Ταϊβάν) |
| Φωτοηλεκτρικός διακόπτης | Γερμανική μάρκα |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows |
| Μεικτό βάρος | 600kg |