| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-VS400 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή διανομής οπτικής κόλλας |
| Σχήμα | HS-VS400 |
| Υψόμετρο μετάδοσης | 920±20 mm |
| Μέγεθος πίνακα | 300 × 400 χιλιοστά |
| Πίνακας Ποσότητα | Μοναδικό ή διπλό τραπέζι (διαμορφώσιμο από τον πελάτη) |
| Εγκατάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Ανάλυση CCD | 2.5 μm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1000 mm/min |
| Περιοχή ιξώδους της κόλλας | ≤ 5000 LPS |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Ακριβότητα αναγνώρισης | ±0,0125mil |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220/110V, 500W |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Τάγμα κόλλας | 10L, χειροκίνητη ανάμειξη |
| Πηγή φωτός | Πηγή φωτός LED |
| Γραμμική ρύθμιση οδηγού | Ευφυής ρύθμιση |
| Τρόπος προγραμματισμού | Εγχειρίδιο διδασκαλίας |
| Λογισμικό | Λογισμικό διανομής Windows + |
| Μέθοδος ψεκασμού | Αυτοματοποιημένο |
| Συνολική ισχύς | 2.6kW |
| Σώμα μηχανής | Ατσάλι ατσάλι |
| Βάρος μηχανής | 600 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής | 1060 × 1200 × 1700 mm |