| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-M355 |
| Μούβ: | 1PC |
| τιμή: | 25~80usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 κομμάτια το μήνα. |
Αντιστατικό Περιοδικό Υψηλής Χωρητικότητας για PCB, 50 τμχ, Ράφι ESD Ρυθμιζόμενου Πλάτους
Εισαγωγή
Αυτό το περιοδικό PCB, που ονομάζεται επίσης ράφι αποθήκευσης PCB, χρησιμοποιείται για τη συλλογή των PCB στη μηχανή φόρτωσης PCB, στη συνέχεια φόρτωση στη γραμμή παραγωγής SMT, τα περιοδικά είναι κατασκευασμένα από αγώγιμο πολυπροπυλένιο όγκου και ανθεκτικό μέταλλο, ολόκληρο το ράφι είναι αντιστατικό και η δομή είναι πολύ σταθερή, η οποία θα προστατεύει καλά τα PCB από ζημιές ή κάμψη.
Προδιαγραφές
| Συνολικές διαστάσεις | 355*320*565mm, έχει επίσης άλλες επιλογές |
| Κατάλληλο μέγεθος PCB | 50*50~350*250mm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης PCB | Μέγιστο 50 τμχ |
| Υποδοχή πλευρικής καθοδήγησης | Βάθος 3,0mm, πλάτος 5,0mm, βήμα 10mm |
| Αντίσταση επιφάνειας | 105Ω-109Ω |
| Αντοχή στη θερμότητα | 80 °C/120°C/200°C |
| Ρύθμιση πλάτους | Ράγα γραναζιού / κλιπς |
| Πάνω και κάτω βασική πλάκα | Μεταλλικό υλικό |
| Τύπος | Αντιστατικό |
| Μονό βάρος | 5kg |
Χαρακτηριστικά
1. Το μεταλλικό δάπεδο είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μέταλλο με λεία και φωτεινή επιφάνεια.
2. Ρύθμιση γραναζιού, η πάνω και κάτω βασική πλάκα για σχεδιασμό ρύθμισης ράγας γραναζιού μεταλλικής πλάκας.
3. Αυλάκι οδηγού PP, προστασία ασφαλείας, αντι-πτυσσόμενο, καλή φέρουσα ικανότητα, ανθεκτικό στοίβαγμα.
4. Δομή αυλακιού γραναζιού, το πλαίσιο είναι σταθερό.
![]()
![]()
![]()
![]()