| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-M355 |
| Μούβ: | 1PC |
| τιμή: | 25~80usd/pc |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 κομμάτια το μήνα. |
Αντιστατικό Περιοδικό Υψηλής Χωρητικότητας για PCB, 50 τμχ, Ράφι ESD Ρυθμιζόμενου Πλάτους
Εισαγωγή
Ένα περιοδικό PCB ή ράφι PCB είναι κατασκευασμένο από αγώγιμο πολυπροπυλένιο και μέταλλο, το οποίο χρησιμοποιείται για τη μεταφορά των πλακετών PCB για αυτοματοποιημένες γραμμές συναρμολόγησης. Τα αντιστατικά ράφια περιοδικών PCB είναι ένα ιδανικό βοήθημα στην παραγωγή, αποθήκευση και μεταφορά PCB. Το ισχυρό και ανθεκτικό πλευρικό τοίχωμα και το μεταλλικό πλαίσιο εγγυώνται ότι αυτά τα ράφια περιοδικών PCB είναι ανθεκτικά, τα οποία διαρκούν πολύ.
Προδιαγραφές
| Συνολικές διαστάσεις | 355*320*565mm, έχει επίσης και άλλες επιλογές |
| Κατάλληλο μέγεθος PCB | 50*50~350*250mm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης PCB | Μέγιστο 50 τμχ |
| Υποδοχή πλευρικής καθοδήγησης | Βάθος 3.0mm, πλάτος 5.0mm, βήμα 10mm |
| Αντίσταση επιφάνειας | 105Ω-109Ω |
| Αντοχή στη θερμότητα | 80 °C/120°C/200°C |
| Ρύθμιση πλάτους | Γρανάζι / κλιπ |
| Πάνω και κάτω βασική πλάκα | Μεταλλικό υλικό |
| Τύπος | Αντιστατικό |
| Μονό βάρος | 5kg |
Χαρακτηριστικά
1, Αυτό το προϊόν χρησιμοποιείται για τη μηχανή φόρτωσης PCB για τη συλλογή PCB και τη μεταφορά τους στη γραμμή παραγωγής.
2, Τα πάνω και κάτω πάνελ είναι κατασκευασμένα από υλικό εφελκυσμού μετάλλου για να εξασφαλιστεί η σταθερότητα ολόκληρης της δομής.
3, Ολόκληρο το πλαίσιο είναι αντιστατικό σχεδιασμό και μπορεί να αποθηκεύσει έως και 50 τεμάχια PCB.
4, Το πλάτος μπορεί να ρυθμιστεί με γρανάζια και να στερεωθεί με κλιπ.
5, Το ράφι είναι μη τοξικό, άοσμο, ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό και στοιβαζόμενο.
6, σταθερή δομή, δεν θα λυγίσει κατά τη λειτουργία, το ράφι έχει επίσης αντοχή σε υψηλή θερμοκρασία.
7, Εύκολο στην εγκατάσταση και την αποσυναρμολόγηση, βολικό για αντικατάσταση και συντήρηση.
![]()
![]()
![]()
![]()