| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | RM-F550 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 20 σετ ανά μήνα |
| Σχήμα | RM-F328 |
|---|---|
| Δομή | Μονή σπινδύλα, διπλή πλατφόρμα |
| Αποτελεσματικό μήκος κοπής | 300 × 350 χιλιοστά |
| Τύποι κοπής | Καθαρή γραμμή, τόξο, κυκλική |
| Ταχύτητα κίνησης | Άξονας X/Y: 1000mm/s, άξονας Z: 500mm/s |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Ανώτερη συλλογή |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 40,000 ̇ 60.000 στροφές ανά λεπτό |
| Στρίψιμο δρομολόγησης | Μέγιστο 60.000 στροφές ανά λεπτό |
| Ταχύτητα κοπής | Ρυθμισμός 1 ̊100 mm/s |
| Ακριβότητα κοπής | ±0,03 mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,01 mm |
| Προγραμματισμός | Χρωματιστή CCD |
| Εξωτερική σύνδεση | USB |
| Συσκευή δρομολογητή | Φαλετοκόπτης φ0.8·φ3.0 αριστερή περιστροφή, χάλυβας βολφραμίου |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V |
| Δύναμη μηχανής | 2000W |
| Μέγεθος συλλέκτη σκόνης | 600 × 470 × 730 mm |
| Δύναμη συλλέκτη σκόνης | 2.2Kw, 380V |
| Πίεση αέρα στο συλλέκτη σκόνης | 4·6 KG/cm3 |
| Πύλη ασφαλείας | Εγχειριτική πόρτα |
| Προειδοποίηση σφάλματος | - Ναι, ναι. |
| Μέθοδος προγράμματος | Αυτοπρογραμματισμός, κάμερα που ελέγχεται από πληκτρολόγιο και ποντίκι |