| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-LD330 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ ανά μήνα |
Μεταφορά ζώνης Ρυθμισμός πλάτους PCB 3 χρωματική οθόνη SMT φορτιστή περιοδικού
Χαρακτηριστικά
Προδιαγραφές
| Σχήμα | HS-LD330 |
| Ονομασία προϊόντος | Φορέας περιοδικών PCB |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 920±20 mm |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα. |
| Χρόνος αντικατάστασης του μαγαζιού | Περίπου 30 δευτερόλεπτα |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Λειτουργία | Προσωρινή λειτουργία |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά (ή να προσδιοριστεί) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Μοντέλο | Min 0,4 mm |
| Τύπος του περιοδικού | Επάνω πλευρά: 1 pc, κάτω πλευρά: 2 pc |
| Επιλογή ύψους | 1-4 ((10 mm κλίση) |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0.5-20M/min ή προσαρμοσμένα |
| Σήμα | SMEMA |
Επιλογή μοντέλου
| Σχήμα | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 1400*800*1200 χιλιοστά | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Μέγεθος του περιοδικού | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Βάρος | 140 κιλά | 180 κιλά | 220 κιλά | 260 κιλά |
Εφαρμογή
Αυτό το μηχάνημα είναι μια μηχανή φόρτωσης PCB, που χρησιμοποιείται στην αρχή της γραμμής παραγωγής SMT, η μηχανή σπρώχνει το PCB από τα ράφια περιοδικών και τη μεταφορά στην κατωτέρω μηχανή της γραμμής παραγωγής.
![]()
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()