|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-SZ350 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Προηγμένος Εξοπλισμός Χειρισμού PCB 90 Μοιρών για Αλλαγή Κατεύθυνσης Ροής στην Παραγωγή SMT
Εισαγωγή
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται για την αλλαγή της κατεύθυνσης ροής των PCB στη γραμμή παραγωγής SMT.
Χαρακτηριστικά
1. Πλήρως κλειστό σχήμα κουτιού.
2. Οι κινήσεις περιστροφής και μετάφρασης είναι ομαλές, απαλές και ακριβείς.
3. Έλεγχος Xinjie PLC, λειτουργία πίνακα αφής οθόνης ελέγχου.
4. Δεξιόστροφο τραπέζιο, ρύθμιση περιστροφής 90 μοιρών (δεξιόστροφα).
5. Χρησιμοποιείται κυρίως για την αλλαγή της κατεύθυνσης της πλακέτας PCB στη στροφή της γραμμής παραγωγής SMT για αλλαγή της κατεύθυνσης ροής.
6. Ένα σετ ηλεκτρικού πίνακα ελέγχου.
Προδιαγραφές
| Όνομα προϊόντος | Μεταφορέας περιστροφής PCB |
| Ύψος μεταφοράς | 910±20mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Αριστερά~Δεξιά, ή Δεξιά~Αριστερά |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 5 δευτερόλεπτα |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Μπροστινή πλευρά |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC100-230V,50/60Hz, μονοφασικό |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Πάχος PCB | Ελάχιστο 0,4mm |
| Σήμα | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Αποτελεσματικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Βάρος | 150kg | 180kg |
![]()
![]()