|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-DS400 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Υψηλής απόδοσης φορτιστή PCB με δομή αλουμινίου για γραμμή SMT
Χαρακτηριστικά
1Σταθερό και αξιόπιστο ολοκληρωμένο σύστημα ελέγχου οπών.
2.Εύκολο στη λειτουργία LED κουμπιά με ελαφρύ άγγιγμα ή διεπαφή ελέγχου με οθόνη αφής.
3.Η άνω και κατώτερη ατμοσφαιρική συμπίεση τριών σημείων μπορεί να εξασφαλίσει την
4- Ακριβής θέση του κουτιού υλικού.
5Ο αποτελεσματικός σχεδιασμός της ώθησης μπορεί να εξασφαλίσει ότι το PCB δεν θα υποστεί ζημιά.
6.Παρακολούθηση σφαλμάτων σε πραγματικό χρόνο ολόκληρου του μηχανήματος
7- Σκληρό και σταθερό σχέδιο.
8.Συμβατό SMEMA διεπαφή.
Εφαρμογή
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται για το φόρτωμα γυμνά PCBs σε γραμμή SMT, στοίβασης φορτίο τα πλαίσια κυκλώματος.
Προδιαγραφές
| Λειτουργία |
Χρησιμοποιείται για το φόρτωμα γυμνού PCB στη γραμμή SMT μετά την παραλαβή σήματος κάτω από το ρεύμα της μηχανής. |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±30 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Λειτουργία | Προσωρινή λειτουργία |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά |
| Μοντέλο | 00,6 έως 4,0 mm |
| Υψόμετρο των συστατικών PCB | ± 35 mm |
| Χρόνος τροφοδοσίας PCB | Περίπου 10 δευτερόλεπτα ή προσδιορίστε |
| Βάρος της σανίδας | ≤3KG |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V,50/60Hz,± 10% |
| Δύναμη | 00,05kW |
| Πίεση αέρα | 0.6Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | < 20L/min |
| Σήμα | SMEMA |
| Σχήμα | HS-DS400 | Ειδικότερα, το HS-DS530 |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50~400 mm | 50~530 mm |
| πλάτος PCB μεταφοράς | 50~400 mm | 50 ~ 500 mm |
| Μοντέλο | Min 0,6 mm | Min 1,0 mm |
| Μέγεθος μηχανής | 503*770*1200mm | 600*920*1200mm |
| Βάρος | 110 κιλά | 130 κιλά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()