| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-120ST |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 50 σετ ανά μήνα |
Βιομηχανικό υπερηχητικό καθαριστήρα 38L χωρητικότητα για το πετρέλαιο βρώμικα εξαρτήματα εξοπλισμού καθαρισμού
Χαρακτηριστικά
1Η δεξαμενή από ανοξείδωτο χάλυβα έχει αντοχή στην φθορά και μακρά διάρκεια ζωής.
2. χωρητικότητα δεξαμενής: 77 λίτρα, με μηχανικό χρονόμετρο και χειρισμό θερμαντήρα.
3. με ατσάλινο καλάθι.
4Χρησιμοποιείστε μόνο νερό, ή βιομηχανικό αλκοόλ και καθαριστικό διαλύτη για μεγαλύτερες απαιτήσεις καθαρισμού.
5.βιομηχανικός μικροελεγκτής τσιπ ελέγχου.ελαστικός έλεγχος πλακών κυκλωμάτων, πιο ασφαλής και σταθερός.
6- Με αποχέτευση.
Προδιαγραφές
| Σχήμα | HS-120ST |
| Υπερήχθης συχνότητα | 28/40 kHz |
| Υλικό δεξαμενής | Στρώση από ανοξείδωτο χάλυβα SUS304 |
| Δυνατότητα δεξαμενής | 38L |
| Χρονοδιακόπτης | 1~99 λεπτά ρυθμιζόμενο |
| Θέρμανση | Ρυθμίσιμο 0 ~ 80°C |
| Δύναμη | Διορθωτικό μέγεθος |
| Υπερηχητική ισχύς | 40~600 W ρυθμιζόμενο, 12 μετατροπείς |
| Δύναμη θέρμανσης | 1500W |
| Μέγεθος δεξαμενής | 500 x 300 x 250 mm (L x W x H) |
| Διάσταση σχήματος | 670 x 480 x 700 mm (L x W x H) |
| Ν.Δ. | 30 κιλά |
| G.W. | 35 κιλά |
| Πιστοποίηση | CE, RoHS |
Εφαρμογή
Βιομηχανία κοσμημάτων, ιατρική βιομηχανία, ηλεκτρονική βιομηχανία, εργοστάσιο χύτευσης, εργοστάσιο αυτοκινήτων, εργοστάσιο ντίζελ, αυτοκινητοβιομηχανία, επιστημονικό εργαστήριο, πανεπιστήμιο, οδοντιατρικές κλινικές, κατάστημα γυαλιών,Εργαστήριο εργαλείων.
![]()