| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποιημένο |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union, |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ ανά μήνα |
ΑΜεταφορέας μεταφοράς PCBείναι ένα εξειδικευμένο σύστημα μεταφοράς που έχει σχεδιαστεί για να διευκολύνει την αποτελεσματική μεταφορά πλακών κυκλωμάτων (PCB) σε περιβάλλοντα παραγωγής.Αυτός ο τύπος μεταφορέα είναι ιδιαίτερα χρήσιμος σε γραμμές συναρμολόγησης όπου η ευελιξία, η αποτελεσματικότητα του χώρου και οι γρήγορες προσαρμογές είναι απαραίτητες.
| Λειτουργία | Αυτή η μονάδα χρησιμοποιείται για να ανακατευθύνει την ροή PCB σε διαφορετικά κανάλια, από 2 γραμμές σε 1 γραμμή ή από 1 γραμμή σε 2 γραμμές. |
|---|---|
| Σχήμα | Επικαιροποιημένο |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±20 mm |
| Απόσταση μετάφρασης | Τυποποιημένο 2200mm ((1~4η σιδηροτροχιά) ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος μετάφρασης | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος μετάφρασης | Μηχανή βήματος + μεταγωγική ζώνη |
| Σιδηροτροχιά σταθερή | 1η και 4η σιδηροτροχιά σταθερή |
| Κατάλληλο μέγεθος PCB | 50*50~400*250mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Λ-Ρ, ή Ρ-Λ |
| Τρόπος μεταφοράς PCB | 2 σε 1 έξω, 1 σε 2 έξω, ή 2 σε 2 έξω. |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Μοντέλο | Min 0,4 mm |
| Μέγεθος μηχανής | 600*2600*1200mm |
| Σήμα | SMEMA |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()