|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-250DULD |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 500 τεμάχια το μήνα |
| Σχήμα | HS-250DULD |
|---|---|
| Διάσταση PCB | (50×50) ~(350×250) χιλιοστά |
| Μέγεθος του περιοδικού | 355 × 320 × 565 χιλιοστά |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα |
| Τα περιοδικά αντικαθιστούν το χρόνο | 30 δεύτερα. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V, μονοφάση, μέγιστο 300A |
| Προμήθεια αέρα | 4-6 bar, μέγιστο 10L/min |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Επικαιροποιημένο |
| Δάχος PCB | Ελάχιστο 0,4 mm |
| Ποσότητα περιοδικών | Πάνω 1pc, κάτω 1pc, ή εξατομικευμένο |
| Επιλογές βήματος | 1-4 (10 mm κλίμακα) |
| Μέγεθος μηχανής | 1460 × 1500 × 1200 mm |
| Βάρος | Περίπου 210kg |