| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-700 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
5 Modes Stepping Motor CCD Color Align System Mobil Phone BGA Rework Station
Προδιαγραφή
| Σταθμός Επισκευής BGA Κινητού Τηλεφώνου | Μοντέλο: HS-700 |
| Τροφοδοσία | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 2600W |
| Ισχύς θερμαντήρα | Επάνω θερμαντήρας 1200W (Μέγιστο), κάτω θερμαντήρας 1200W (Μέγιστο) |
| Ηλεκτρικό υλικό | Κινητήρας οδήγησης + έξυπνος ελεγκτής θερμοκρασίας + έγχρωμη οθόνη αφής |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | υψηλής ακρίβειας αισθητήρας K + έλεγχος κλειστού βρόχου + ανεξάρτητος ελεγκτής θερμοκρασίας (η ακρίβεια μπορεί να φτάσει ±1℃) |
| Αισθητήρας | 1 τεμ. |
| Τρόπος εντοπισμού | Υποστήριξη PCB σχήματος V + εξωτερική καθολική στερέωση + φως λέιζερ για κεντράρισμα και τοποθέτηση |
| Συνολική διάσταση | Μ450mm*Π470mm*Υ670mm |
| Μέγεθος PCB | Μέγιστο 140mm*160mm Ελάχιστο 5mm*5mm |
| Μέγεθος BGA | Μέγιστο 50mm*50mm Ελάχιστο 1mm*1mm |
| Εφαρμόσιμο πάχος PCB | 0,3 - 5mm |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | ±0,01mm |
| Βάρος μηχανήματος | 30KG |
| Βάρος τσιπ τοποθέτησης | 150g |
| Λειτουργίες εργασίας | Πέντε: Ημιαυτόματο/Χειροκίνητο/Αφαίρεση/Τοποθέτηση/Συγκόλληση |
| Επισκευή χρήσης | τσιπ / μητρική πλακέτα τηλεφώνου κ.λπ. |
Χαρακτηριστικά
1. 5 τρόποι εργασίας
2. Οθόνη LCD HD 15''
3. Έγχρωμη οθόνη αφής HD 7''
4. κινητήρας βηματισμού
5. Σύστημα ευθυγράμμισης χρώματος CCD
6. Ακρίβεια θερμοκρασίας εντός ±1℃
7. Ακρίβεια τοποθέτησης εντός ±0,01mm
8. Ποσοστό επιτυχίας επισκευής: 99% +
9. Ανεξάρτητη έρευνα και ανάπτυξη ελέγχου ενός τσιπ
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()