| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποιημένο |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Μεταφορέας διαμετακόμισης PCB, σχεδιασμός μπόφερ με επιβράδυνση, συμβατό με το SMEMA
- Δεν ξέρω.Τεχνικές λεπτομέρειες
| Λειτουργία | Αυτή η μονάδα χρησιμοποιείται για να ανακατευθύνει την ροή PCB σε διαφορετικά κανάλια, από 2 γραμμές σε 1 γραμμή ή από 1 γραμμή σε 2 γραμμές. |
| Σχήμα | Επικαιροποιημένο |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 910±20 χιλιοστά |
| Απόσταση μετάφρασης | Τυποποιημένο 2200mm ((1~4η σιδηροτροχιά) ή προσαρμοσμένο |
| Χρόνος μετάφρασης | Προσαρμοσμένο |
| Μέθοδος μετάφρασης | Μηχανή βήματος + μεταγωγική ζώνη |
| Σιδηροτροχιά σταθερή | 1η και 4η σιδηροτροχιά σταθερή |
| Κατάλληλο μέγεθος PCB | 50*50~400*250mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Λ-Ρ, ή Ρ-Λ |
| Τρόπος μεταφοράς PCB | 2 σε 1 έξω, 1 σε 2 έξω, ή 2 σε 2 έξω. |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Μοντέλο | Min 0,4 mm |
| Μέγεθος μηχανής | 600*2600*1200mm |
| Σήμα | SMEMA |
Χαρακτηριστικά
1Η ασφάλεια της ενότητας περιλαμβάνει σχεδιασμό.
2Χρησιμοποιήστε βήμα κινητήρα.
3Σταθερή, ισορροπημένη και ακριβής κίνηση.
4, ομαλή και παράλληλη ρύθμιση πλάτους.
5, η κατεύθυνση μεταφοράς PCB ακολουθεί την απαίτηση του πελάτη.
6Πίνακα ελέγχου με οθόνη αφής.
8Συμφωνεί με το SMEMA.
Μηχανική ζωγραφική
![]()
Φυσική εικόνα του προϊόντος
![]()
Εφαρμογή
Αυτή η μονάδα χρησιμοποιείται για να ανακατευθύνει την ροή PCB σε διαφορετικά κανάλια, από 2 γραμμές σε 1 γραμμή ή από 1 γραμμή σε 2 γραμμές.
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()