| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-VD331 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Σχήμα | HS-VD331 |
|---|---|
| Τετάρτη | AC110V/220V, 50/60Hz, μάρκα Meanwell |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Πηγή φωτός | LED |
| Δραστηριώδης εύρος X/Y/Z | 400 mm × 300 mm × 2 |
| XYZ ταχύτητα | 1000 mm/s |
| Πλατφόρμα Y | 190 × 150 mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | 00,02 mm |
| Περιοχή ιξώδους της κόλλας | μέγιστο ≤ 5000LPS |
| Μηχανή | Μηχανή βήματος |
| Συστήματα κίνησης | Ζώνη χρονομέτρησης για βίδα άξονα X/Y, Z |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Δυνατότητα φόρτωσης | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Γραμμικός οδηγός | CSK (μαρκά της Ταϊβάν) |
| Φωτοηλεκτρικός διακόπτης | Γερμανική μάρκα |
| Σύστημα λειτουργίας | Λεπτομέρια |
| Ακαθάριστο βάρος | 600 κιλά |