| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Σχήμα | Ειδικότερα: |
| Τετάρτη | AC110V/220V, 50/60Hz, μάρκα Meanwell |
| Βαλβίδα διανομής | Κεφάλαιο 3 |
| Δραστηριώδης εύρος X/Y/Z | 300/300/100 mm |
| XYZ ταχύτητα | 300 mm/s |
| Πλατφόρμα Y | 190*150mm |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | 00,02 mm |
| Μηχανή | Μηχανή βήματος |
| Συστήματα κίνησης | Ζώνη χρονομέτρησης για βίδα άξονα X/Y, Z |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Δυνατότητα φόρτωσης | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Γραμμικός οδηγός | CSK (μαρκά της Ταϊβάν) |
| Φωτοηλεκτρικός διακόπτης | Γερμανική μάρκα |
| Κύλινδρο | AirTAC |
| Αποθήκευση κόλλας | 30 ml PUR Τύπος σύριγγας |
| Μέγεθος μηχανής | 520*585*597mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 50 κιλά |