| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-DC250 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Προσωπική λειτουργία Πολυλειτουργική γραμμή παραγωγής SMT Αυτοματοποιημένος καθαρισμός σκόνης επιφάνειας PCB
- Δεν ξέρω.Τεχνικές λεπτομέρειες
| Λειτουργία | Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται για την αφαίρεση σκόνης, γυάλινης ινών, στατικού ηλεκτρισμού, κλπ. στην επιφάνεια του PCB πριν από την εκτύπωση οθόνης. |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±30 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ, ή ΕΡ |
| Χρόνος κύκλου | Περίπου 8 δευτερόλεπτα. |
| Ετικέτα κυλίνδρων qty | 1 τροχιά |
| Χάρτης αυτοκόλλητος | 2 τροχούς |
| Ιονιστής qty | 2 τεμάχια |
| Βούρτσα | 1pc |
| Σταθερή πλευρά τροχιάς | Προσωπική πλευρά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-230V,50/60Hz |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Μοντέλο | 0.4~5mm |
| Επικοινωνία | SMEMA |
Προδιαγραφές
| Σχήμα | HS-DC250 | HS-DC330 |
| Αποδοτικό μήκος PCB | 50*50~330*250mm | 50*50~455*330mm |
| Μέγεθος μηχανής | 650*800*1300 χιλιοστά | 800*950*1300mm |
| Βάρος | 100 κιλά | 130 κιλά |
Χαρακτηριστικά
1Σύμφωνα με τις απαιτήσεις της γραμμής παραγωγής SMT αναπτύσσει και σχεδιάζει εξοπλισμό.
2, σύστημα ελέγχου PLC.
3Υπερ-υψηλής ταχύτητας αντιστατική σπειροειδή βούρτσα, μεθοδος καθαρής εκχύλισης κενού.
4, Ειδική αντίστοιχη εκτύπωση SMT, τοποθέτηση πριν και μετά από AI πλέκ-εν PCB πλακέτα στο πίσω μέρος του ξένου σώματος καθαρό.
5Εξοπλισμένα με κλιματιστήρες της μάρκας Keyence, εξαλείφουν εντελώς τις ηλεκτροστατικές παρεμβολές.
6Η καθαρή μέθοδος αγγίξεως, καθαρότητα πάνω από 99%.
7Σχεδιασμένο για τον καθαρισμό του κυλίνδρου για την εξασφάλιση αποτελεσματικού, σταθερού και διαρκούς αποτελέσματος καθαρισμού.
8Η μηχανική κατασκευή είναι απλή, η συντήρηση απλή.
9, Η εμφάνιση διεπαφής στα αγγλικά και τα κινεζικά, η λειτουργία διεπαφής είναι βολική και απλή.
10Το σήμα SMEMA είναι συμβατό.
Μηχανική ζωγραφική
![]()
![]()
Φυσική εικόνα του προϊόντος
![]()
![]()
Εφαρμογή
Αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται για την αφαίρεση σκόνης, γυάλινης ινών, στατικού ηλεκτρισμού, κλπ. στην επιφάνεια του PCB πριν από την εκτύπωση οθόνης.
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()