| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-D441 |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Μοντέλο | HS-D441 |
| Τροφοδοτικό | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Αναλογία ανάμιξης κόλλας | 1:1-10:1/Προσαρμόσιμη |
| Ταχύτητα διανομής | 10-150g/5s (βασισμένο σε αναλογία κόλλας 1:1) |
| Ακρίβεια διανομής | Ποσότητα κόλλας ±1%, Αναλογία κόλλας ±1% |
| Εύρος εργασίας X/Y/Z | 400×400×100mm (άξονας Z περιστρεφόμενος) |
| Ταχύτητα XYZ | Μέγιστο 300mm/s |
| Σύστημα κίνησης | Βηματικός κινητήρας + Οδοντωτός ιμάντας |
| Επαναληψιμότητα | ±0.02mm |
| Δυνατότητες μοτίβων | Γραμμές, Κύκλοι, Τόξα, Συνεχείς διαδρομές, Τρισδιάστατη γραμμική παρεμβολή |
| Ακρίβεια εγκιβωτισμού | Ποσότητα ±1%, Αναλογία ±1% |
| Προγραμματισμός | Teach Pendant |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Λειτουργία στεγανότητας | Βαλβίδα με συσκευή κενού |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD, CorelDRAW |
| Βάρος | 40kg |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 616×685×645mm |