|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-CC300 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | HS-CC300 |
| Ύψος Μεταφοράς | 920±20mm |
| Πλάτος Μεταφορέα | 50-450mm (προσαρμόσιμο) |
| Ύψος Εξαρτήματος | Έως 100mm |
| Μέγεθος Άκρης Πλακέτας PCB | ≥5mm |
| Ταχύτητα Μεταφοράς | 0-12000mm/min |
| Ταχύτητα Κίνησης 3 Αξόνων | 800mm/s |
| Επαναληπτική Ακρίβεια | ±0.02mm |
| Αποθήκευση Προγραμμάτων | Έως 1000 |
| Τροφοδοτικό | AC220/110V |
| Πίεση Αέρα | 4 kgf/cm² |
| Δεξαμενή Κόλλας | 10L με χειροκίνητη ανάδευση |
| Σύστημα Ελέγχου | Βιομηχανικός Υπολογιστής + Κάρτα Ελέγχου Κίνησης |
| Πλάτος Ψεκασμού | 3-20mm |
| Συνολική Ισχύς | 2.6kW |
| Βάρος Μηχανής | 600kg |
| Διαστάσεις Μηχανής | 1060×1200×1700mm |