| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-D331AB |
| Μούβ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100PCS την εβδομάδα |
| Τμήμα | Ειδικότερα σημεία |
|---|---|
| Ποσοστό ανάμειξης κόλλας | 11-10:1/Αναπροσαρμόσιμα |
| Ταχύτητα διανομής | 10-150g/5s (βάσει αναλογίας κόλλας 1:1) |
| Ακριβότητα διανομής | Ποσότητα κόλλας ±1%, αναλογία κόλλας ±1% |
| Δραστηριώδης εύρος X/Y/Z | 300*300*100mm (ο άξονας Z μπορεί να περιστραφεί) |
| XYZ ταχύτητα | Μέγιστο 300 mm/s |
| Σύστημα οδήγησης | Στάδιο κινητήρα + ζώνη χρονομέτρου |
| Επαναληψιμότητα | ±0,02 mm |
| Σχήμα | Γραμμές, κύκλοι, τόξοι, συνεχείς διαδρομές, 3D γραμμική παρεμβολή |
| Η ακρίβεια της βρύσης | Ποσότητα ±1%, αναλογία: ±1% |
| Μέθοδος λειτουργίας | Αυτοκίνητο |
| Προγραμματισμός | Διδάξτε Κεραυνό |
| Έλεγχος | Κάρτα επιτροπής |
| Λειτουργία ασφαλείας από διαρροές | Βαλβίδα με συσκευή κενού |
| Βάρος | 65 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 716*585*645mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50-60Hz 350W |
Η Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd (HSTECH) ιδρύθηκε το 2012 από επαγγελματίες και έμπειρους μηχανικούς με εκτεταμένο υπόβαθρο σε εταιρείες EMS.Αρχικά εξειδικευόμασταν σε εξοπλισμό επεξεργασίας PCB και από τότε επεκταθήκαμε για να αναπτύξουμε μηχανές PCB και μηχανές καθαρισμού SMT.
Η HSTECH διατηρεί τόσο μια επαγγελματική τεχνική ομάδα για την Ε&Α όσο και μια έμπειρη ομάδα μάρκετινγκ που ερευνά τις τάσεις της αγοράς, ενημερώνει τα προϊόντα,και αναπτύσσει νέες τεχνολογίες για να ανταποκριθεί στις εξελισσόμενες απαιτήσεις της βιομηχανίαςΜε τα χρόνια, έχουμε συνεχώς καινοτομήσει για να δημιουργήσουμε οικονομικά αποδοτικά προϊόντα που βοηθούν τους πελάτες να μειώσουν το κόστος, να ελαχιστοποιήσουν τις απαιτήσεις εργασίας και να βελτιώσουν την αποτελεσματικότητα της παραγωγής.
Ο στόχος της εταιρείας μας είναι "Υψηλή ποιότητα και έξυπνη", βασισμένη στην αρχή της "Προσανατολισμένη στην ποιότητα και προσανατολισμένη στον πελάτη," σε συνδυασμό με τα χαρακτηριστικά της βιομηχανίας και την έξυπνη τεχνολογία για την υλοποίηση έξυπνων εργοστασίωνΓια την υπηρεσία μετά την πώληση, ακολουθούμε την αρχή της "υπευθυνότητας", ανταποκρινόμενοι άμεσα στην ποιοτική ανατροφοδότηση και παρέχοντας συνεχή υποστήριξη στους πελάτες μας.