|
|
| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Υ.Ε. - S331 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P, T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 τεμάχια το μήνα |
300 mm/s Max Speed Single Platform Tech Pendant Ρομποτική μηχανή συγκόλλησης
Εισαγωγή
Η αυτόματη μηχανή συγκόλλησης λειτουργεί σε 3 άξονες, με μία μόνο κεφαλή συγκόλλησης χωρίς περιστροφή,Χρησιμοποιείται κυρίως στην βιομηχανία παραγωγής ηλεκτρονικών προϊόντων για την επίτευξη τυφλής συγκόλλησης, η οποία στην συγκόλληση ανάκαμψης και την συγκόλληση κυμάτων δεν μπορεί να γίνει.Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για μικτά κυκλώματα, θερμικά ευαίσθητα εξαρτήματα και ευαίσθητες συσκευές στη διαδικασία SMT back-end, που χρησιμοποιείται επίσης ευρέως στο καλώδιο συγκόλλησης PCB, το πλέγμα φορτιστή, τη συγκόλληση,πρίζα συνδέσμου,Τερματικό συνεχούς ρεύματος, έλξης LED με λωρίδες φωτός και άλλους τομείς.
Χαρακτηριστικά
1, Εφαρμόζεται σε διαφορετικά προϊόντα, η θερμοκρασία συγκόλλησης μπορεί να ρυθμιστεί ελεύθερα.
(Μπορεί να ρυθμιστεί διαφορετική θερμοκρασία για κάθε σύνδεση συγκόλλησης.)
2Η μονάδα συγκόλλησης μπορεί να ρυθμιστεί σε πολλαπλές κατευθύνσεις, η οποία μπορεί να προστατεύσει το PCB και τα εξαρτήματα από ζημιές.
3, αριθμητικά ελεγχόμενη θερμοκρασία. (στατικός κλιματισμός +-1°C)
4Με το φορητό μαντήλι διδασκαλίας LCD, ο προγραμματισμός είναι απλός και εύκολος στη μάθηση.
5Κατά τη διαδικασία συγκόλλησης, η άκρη της συγκόλλησης έχει γρήγορη ανάκτηση θερμότητας και μακρά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφές
| Σχήμα | Υ.Ε. - S331 |
| Τετάρτη | AC110V/220V,50/60Hz |
| Δραστηριακό εύρος X/Y/Z | 300*300*100 χιλιοστά |
| Χ/Υ/Ζ ταχύτητα κίνησης | μέγιστο 300 mm/s |
| Συστήματα κίνησης | Σταπτήρα, ζώνη χρονισμού. |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια | ±0,02 mm |
| Προγραμματισμός | Διδάσκοντας μενταγιόν |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υποστήριξη εγγράφων | CAD |
| Βάρος | 48 κιλά |
| Μέγεθος μηχανής |
500*560*820mm |
![]()
![]()