| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-800 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Μοντέλο | HS-800 |
| Ισχύς θερμαντήρα | Επάνω θερμαντήρας 1200W (Μέγιστο), κάτω θερμαντήρας 1200W (Μέγιστο) |
| Κάτω Προθέρμανση | IR 5000W |
| Έλεγχος Θερμοκρασίας | Θερμοστοιχείο τύπου Κ, έλεγχος κλειστού βρόχου |
| Μέθοδος Εντοπισμού | Εξωτερική ή οπή τοποθεσίας |
| Συνολικές Διαστάσεις | Μ970mm × Π700mm × Υ830mm |
| Μέγεθος PCB | Π650mm × Β610mm |
| Εύρος μεγέθους BGA | Μέγιστο 80mm × 80mm, Ελάχιστο 1mm × 1mm |
| Πάχος PCB | 0,3 - 5mm |
| Ακρίβεια Τοποθέτησης | ±0,01mm |
| Βάρος Μηχανήματος | 140KG |