| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Υγεία και υγεία |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Σημείωση σημείου CCD Τοποθεσία γραμμικού κώδικα ανάγνωση Inline CO2 PCB Laser Marking Machine
Προδιαγραφές
| Σχήμα | Υ.Ε. - C510F |
| Μέθοδος εργασίας | Κίνηση κεφαλής λέιζερ |
| Ετικέτα Leaser | ΣΥΝΡΑΔ CO2 ((αμερικανική μάρκα) |
| Ιατρική τοποθεσία | Διάταξη θέσης CCD+Σημείωση |
| Διάβασμα σε γραμμή | Ανάγνωση σε γραμμή της κάμερας |
| Μοντέλο | 0.5~5.0mm |
| Διάσταση PCB | 50*50~510*460mm |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 900±20 mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Επικεφαλής |
| Ρυθμίσεις πλάτους | Αυτοματοποιημένο |
| Σύστημα ελέγχου XY | PC + κάρτα πλακέτας + κινητήρας servo |
| ακρίβεια ελέγχου XY | ±0,02 mm |
| Λάθος αναγνώριση υλικού | Αρνητικό συμβούλιο/Αναστροφή/λάθος αναγνώριση |
| Κακή αναγνώριση σήματος |
Κακό σημάδι στην αυτόματη αναγνώριση. Δεν θα σημειώσει κακά σημάδια. |
| Αντικωδικοποίηση | Υποστηριζόμενη |
| Σύστημα ελέγχου | Συστήματα Win7+ που αναπτύχθηκαν από τον ίδιο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μία φάση AC 220V 16A 50/60Hz |
| Πίεση αέρα | ≥0,5 Mpa |
| Διάσταση | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Εισαγωγή συστήματος | ΕΠΙΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕΣ IMS SFIS, κλπ. |
| Διάσταση | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Βάρος | 700 κιλά |
Χαρακτηριστικά
1, τοποθεσία σημείου σήμανσης CCD
2, ανάγνωση γραμμικού γραμμικού κώδικα CCD
3, ανάλυση ποιότητας των barcode CCD
4, XY servo driver, ακρίβεια ± 0,02mm
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()