| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Σύστημα Αυτόματης & Χειροκίνητης Λειτουργίας, Τοποθέτηση Laser, Έλεγχος Οθόνης Αφής MCGS, Σταθμός Επισκευής BGA
Προδιαγραφές
| Σταθμός Επισκευής BGA | Μοντέλο: HS-620 |
| Τροφοδοσία | AC 220V ± 10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 3500W |
| Ισχύς θερμαντήρα | Άνω ζώνη θερμοκρασίας 1200W, δεύτερη ζώνη θερμοκρασίας 1200W, ζώνη θερμοκρασίας IR 2700W |
| Ηλεκτρικό υλικό | Κινητήρας οδήγησης + έξυπνος ελεγκτής θερμοκρασίας PLC + έγχρωμη οθόνη αφής |
| Θερμοκρασία | ανεξάρτητος ελεγκτής θερμοκρασίας ελέγχου, η ακρίβεια μπορεί να φτάσει ± 1 ℃ |
| Διεπαφή θερμοκρασίας | 1 τεμ. |
| Τρόπος εντοπισμού | Υποδοχή σχήματος V, τα υποστηρίγματα PCB μπορούν να ρυθμιστούν, το φως λέιζερ κάνει γρήγορη κεντράρισμα και τοποθέτηση |
| Συνολικές διαστάσεις | Μ650mm * Π630mm * Υ850mm |
| Μέγεθος PCB | Μέγιστο 450mm * 390mm Ελάχιστο 10mm * 10mm |
| Μέγεθος BGA | Μέγιστο 80mm * 80mm Ελάχιστο 1mm * 1mm |
| Βάρος μηχανήματος | 60KG |
| Επισκευή χρήσης | τσιπ / μητρική πλακέτα τηλεφώνου κ.λπ. |
Χαρακτηριστικά
1. Σύστημα αυτόματης και χειροκίνητης λειτουργίας.
2. Σύστημα οπτικής ευθυγράμμισης κάμερας CCD 5 εκατομμυρίων, ακρίβεια τοποθέτησης: ± 0,01 mm.
3. Έλεγχος οθόνης αφής MCGS.
4. Τοποθέτηση λέιζερ.
5. Ποσοστό επιτυχίας επισκευής 99,99%.
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()