| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Ειδικότερα: |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 3500W |
| Δύναμη θέρμανσης | Ανώτερη ζώνη θερμοκρασίας 1200W, δεύτερη ζώνη θερμοκρασίας 1200W, ζώνη θερμοκρασίας IR 2700W |
| Ηλεκτρικό υλικό | Ο κινητήρας οδήγησης + PLC έξυπνος ελεγκτής θερμοκρασίας + έγχρωμη οθόνη αφής |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ανεξάρτητος ελεγκτής θερμοκρασίας με ακρίβεια έως ±1°C |
| Διασύνδεση θερμοκρασίας | 1 κομμάτι |
| Σύστημα εντοπισμού | Στρώση σε σχήμα V, ρυθμιζόμενα πλαίσια υποστήριξης PCB, φως λέιζερ για γρήγορη κεντρική και τοποθέτηση |
| Συνολικές διαστάσεις | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Πεδίο μεγέθους PCB | Μέγιστο 450 mm × 390 mm, ελάχιστο 10 mm × 10 mm |
| Πεδίο μεγέθους BGA | Μέγιστο 80 mm × 80 mm, ελάχιστο 1 mm × 1 mm |
| Βάρος μηχανής | 60 κιλά |
| Εφαρμογή | Επισκευή τσιπ, μητρικής πλακέτας τηλεφώνου και επανεργασία ηλεκτρονικών εξαρτημάτων |