| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Σταθμός επανεπεξεργασίας BGA | Πρότυπο: HS-620 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 3500W |
| Δύναμη θέρμανσης | Ανώτερη ζώνη θερμοκρασίας 1200W, δεύτερη ζώνη θερμοκρασίας 1200W, ζώνη θερμοκρασίας IR 2700W |
| Ηλεκτρικό υλικό | Ο κινητήρας κίνησης + PLC έξυπνος temp.controller + χρωματική οθόνη αφής |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ανεξάρτητος ελεγκτής θερμοκρασίας, η ακρίβεια μπορεί να φθάσει τους ±1°C |
| Διασύνδεση θερμοκρασίας | 1pcs |
| Δρόμος εντοπισμού | Στρώση σχήμα V, PCB υποστήριξη jigs μπορεί να ρυθμιστεί, το φως λέιζερ κάνει γρήγορο κέντρο και τη θέση |
| Συνολική διάσταση | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Μέγεθος PCB | Μέγιστο 450mm * 390mm Min 10mm * 10mm |
| Μέγεθος BGA | Μέγιστο 80 mm * 80 mm Min 1 mm * 1 mm |
| Βάρος της μηχανής | 60 κιλά |
| Χρήση | Επισκευή τσιπ / μητρικής πλακέτας τηλεφώνου κλπ. |