| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, HS-520 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Μοντέλο | HS-520 |
| Τροφοδοτικό | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 3800W |
| Συνολικές Διαστάσεις | Υ460 mm × Π480 mm × Υ500 mm |
| Μέγεθος PCB | Μέγιστο 300 mm × 280 mm / Ελάχιστο 10 mm × 10 mm |
| Μέγεθος BGA | Μέγιστο 60 mm × 60 mm / Ελάχιστο 1 mm × 1 mm |
| Πάχος PCB | 0,3-5mm |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Εγγύηση | 3 χρόνια (το πρώτο έτος δωρεάν) |
| Εφαρμογές | Τσιπ, μητρικές κάρτες τηλεφώνου και ηλεκτρονικά εξαρτήματα |