| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-700 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Μοντέλο | HS-700 |
| Τροφοδοτικό | AC 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 2600W |
| Ισχύς θερμαντήρα | Πάνω θερμάστρα 1200W (Μέγ.), κάτω θερμάστρα 1200W (Μέγ.) |
| Ηλεκτρικά Εξαρτήματα | Κινητήρας + έξυπνος ελεγκτής θερμοκρασίας + έγχρωμη οθόνη αφής |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Αισθητήρας Κ υψηλής ακρίβειας + έλεγχος κλειστού βρόχου + ανεξάρτητος ελεγκτής θερμοκρασίας (ακρίβεια ± 1℃) |
| Αισθητήρας | 1 τεμάχιο |
| Μέθοδος τοποθέτησης | Υποστήριξη PCB σχήματος V + εξωτερικό εξάρτημα γενικής χρήσης + φως λέιζερ για κεντράρισμα και τοποθέτηση |
| Συνολικές Διαστάσεις | Υ450 mm × Π 470 mm × Υ670 mm |
| Μέγεθος PCB | Μέγιστο 140 mm × 160 mm, Ελάχιστο 5 mm × 5 mm |
| Μέγεθος BGA | Μέγιστο 50 mm × 50 mm, Ελάχιστο 1 mm × 1 mm |
| Εφαρμοστέο πάχος PCB | 0,3 - 5 mm |
| Ακρίβεια τοποθέτησης | ±0,01 χλστ |
| Βάρος μηχανής | 30 κιλά |
| Mount Chip Weight | 150 γρ |
| Τρόποι εργασίας | Πέντε: Ημιαυτόματο/Χειροκίνητο/Αφαίρεση/Στερέωση/Συγκόλληση |
| Εφαρμογή | Επισκευή τσιπ / μητρικής πλακέτας τηλεφώνου |