| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-LD330 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ ανά μήνα |
| Σχήμα | HS-LD330 |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Φορέας περιοδικών PCB |
| Υψόμετρο μεταφοράς | 920±20 mm |
| Χρόνος φόρτωσης PCB | Περίπου 6 δευτερόλεπτα |
| Τα περιοδικά αντικαθιστούν το χρόνο | Περίπου 30 δεύτερα. |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | ΕΡ ή ΕΡ |
| Λειτουργία | Προσωρινή λειτουργία |
| Τρόπος σταθερή πλευρά | Προσωρινή πλευρά (ή να προσδιοριστεί) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Δάχος PCB | Ελάχιστο 0,4 mm |
| Ποσότητα περιοδικών | Επάνω πλευρά: 1 κομμάτι, κάτω πλευρά: 2 κομμάτια |
| Επιλογή ύψους | 1-4 (10 mm κλίμακα) |
| Ταχύτητα μεταφορέα | 0.5-20M/min ή προσαρμοσμένα |
| Σήμα | SMEMA |
| Σχήμα | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Αποτελεσματικό μήκος PCB | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Μέγεθος μηχανής | 1400*800*1200 χιλιοστά | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Μέγεθος του περιοδικού | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Βάρος | 140 κιλά | 180 κιλά | 220 κιλά | 260 κιλά |