| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | HS-700 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
| Σχήμα | HS-700 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δρομολογιακό ρεύμα 100V / 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 2600W |
| Δύναμη θέρμανσης | Πάνω θέρμανση 1200W (μέγιστο), κάτω θέρμανση 1200W (μέγιστο) |
| Ηλεκτρικό υλικό | Οδηγός + έξυπνος ρυθμιστής θερμοκρασίας + έγχρωμη οθόνη αφής |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Αισθητήρας K υψηλής ακρίβειας + έλεγχος κλειστού κυκλώματος + ανεξάρτητος ρυθμιστής θερμοκρασίας (ακριβότητα ± 1 °C) |
| Αισθητήρας | 1 κομμάτι |
| Σύστημα εντοπισμού | Υποστήριξη PCB σε σχήμα V + εξωτερική καθολική συσκευή ρύθμισης + φως λέιζερ για τοποθέτηση και τοποθέτηση |
| Συνολικές διαστάσεις | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Πεδίο μεγέθους PCB | Μέγιστο 140 mm × 160 mm / Min 5 mm × 5 mm |
| Πεδίο μεγέθους BGA | Μέγιστο 50 mm × 50 mm / Min 1 mm × 1 mm |
| Δάχος PCB | 0.3 - 5mm |
| Αύξηση της ακρίβειας | ±0,01 mm |
| Βάρος μηχανής | 30 κιλά |
| Βάρος της κομματιάς τοπίου | 150 g |
| Τρόποι λειτουργίας | Πέντε: ημιαυτόματο / χειροκίνητο / αφαιρέστε / τοποθέτηση / συγκόλληση |
| Εφαρμογές | Επισκευή τσιπ / μητρικής πλακέτας τηλεφώνου |