| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Επικαιροποιημένα σήματα |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Χρησιμοποιείται κυρίως σε πολλές βιομηχανίες όπως υλικό, επικοινωνίες, ηλεκτρονικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, πλαστικά, χειροτεχνία κ.λπ.
| Μοντέλο | HS-UV3W |
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 3W |
| Τύπος λέιζερ | Μονάδα λέιζερ 3W UV |
| Περιοχή σήμανσης | 150*150mm (Προαιρετικό) |
| Διάμετρος σημείου λέιζερ | <0,01 χλστ |
| Ισχύς εξόδου λέιζερ | 0~100% ρυθμιζόμενο |
| Εύρος συχνοτήτων εργασίας | 5~100KHz |
| Σταθερότητα ισχύος | <±1%rms |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 355 nm |
| Τύπος σήμανσης | Στατική σήμανση/Δυναμική σήμανση |
| Ταχύτητα σήμανσης | ≤7000m/s |
| Ελάχιστος χαρακτήρας | 0,15 χλστ |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια | ±0,003 χλστ |
| Μονάδα λέιζερ | Κινεζική επωνυμία/Εξωτερική επωνυμία (προαιρετικό) |
| Τύπος ψύξης | Αερόψυξη |
| Τροφοδοτικό | AC220V,60Hz,15A |
| Λογισμικό | Επαγγελματική ΝΔ |
| Διάρκεια ζωής λέιζερ | 20000 ώρες |
| Μέγεθος μηχανής | 900mm*680mm*1500 |
| Βάρος μηχανής | 120 κιλά |
![]()
![]()