| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα, το HS-CVN4600 |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Ένας Μεταφορέας Απόρριψης PCB είναι ένα εξειδικευμένο σύστημα μεταφοράς που έχει σχεδιαστεί για να χειρίζεται και να μεταφέρει ελαττωματικές ή απορριφθείσες πλακέτες τυπωμένων κυκλωμάτων (PCB) κατά τη διάρκεια της διαδικασίας κατασκευής. Η κύρια λειτουργία του είναι να διασφαλίζει ότι τα μη συμμορφούμενα προϊόντα απομακρύνονται αποτελεσματικά από τη γραμμή παραγωγής, διατηρώντας έτσι τα πρότυπα ποιότητας και βελτιώνοντας τη ροή εργασίας.
| Λειτουργία | Αυτή η μονάδα παρέχει τη λειτουργία επιλογής καλών και ελαττωματικών πλακετών στη γραμμή παραγωγής smt. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί όταν απαιτείται οπτική επιθεώρηση των PCB. Τα PCB θα συνεχίσουν να τρέχουν, άρα χωρίς να διακόπτεται η κανονική ροή των PCB. |
| Ύψος μεταφοράς | 910±20mm |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Α~Δ, ή Δ~Α (προαιρετικό) |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0,5~20 m/min ή καθορίστε |
| Παροχή ρεύματος | AC100-230V,50/60Hz,μονοφασικό |
| Μάρκα PLC | Mitsubishi |
| Μάρκα αισθητήρα | Sick |
| Μάρκα οδηγού | Meanwell |
| Κατανάλωση ρεύματος | 100VA max |
| Πίεση αέρα | 4-6bar |
| Κατανάλωση αέρα | Μέγιστο 10L/min |
| Επικοινωνία | SMEMA |
| Μοντέλο | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Αποτελεσματικό μήκος PCB | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Διάσταση μηχανήματος | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Βάρος | 70kg | 90kg |
Έλεγχος Ποιότητας:
Περιοχές Επανεπεξεργασίας:
Παρακολούθηση Παραγωγής:
Αυτοματοποιημένα Συστήματα Επιθεώρησης:
Βελτιωμένη Διασφάλιση Ποιότητας:
Αυξημένη Αποτελεσματικότητα:
Μειωμένα Απόβλητα:
Βελτιωμένη Συλλογή Δεδομένων:
Βελτιστοποίηση Χώρου:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()