| Ονομασία μάρκας: | HSTECH |
| Αριθμός μοντέλου: | Ειδικότερα: |
| Μούβ: | 1 σύνολο |
| τιμή: | negotiable |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 σετ ανά μήνα |
Σύστημα αυτόματης & χειροκίνητης λειτουργίας, θέση λέιζερ, έλεγχος οθόνης αφής MCGS, σταθμός ανακατασκευής BGA
Προδιαγραφές
| Σταθμός ανακατασκευής BGA | Μοντέλο: HS-620 |
| Τροφοδοσία | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Συνολική ισχύς | 3500W |
| Ισχύς θερμαντήρα | Άνω ζώνη θερμοκρασίας 1200W, δεύτερη ζώνη θερμοκρασίας 1200W, ζώνη θερμοκρασίας IR 2700W |
| Ηλεκτρικό υλικό | Κινητήρας οδήγησης + έξυπνος ελεγκτής θερμοκρασίας PLC + έγχρωμη οθόνη αφής |
| Θερμοκρασία | Έλεγχος ανεξάρτητου ελεγκτή θερμοκρασίας, η ακρίβεια μπορεί να φτάσει ±1℃ |
| Διεπαφή θερμοκρασίας | 1 τεμ. |
| Τρόπος εντοπισμού | Υποδοχή σχήματος V, τα εξαρτήματα στήριξης PCB μπορούν να ρυθμιστούν, το φως λέιζερ κάνει γρήγορη κεντράρισμα και τοποθέτηση |
| Συνολικές διαστάσεις | Μ650mm*Π630mm*Υ850mm |
| Μέγεθος PCB | Μέγιστο 450mm*390mm Ελάχιστο 10mm*10mm |
| Μέγεθος BGA | Μέγιστο 80mm*80mm Ελάχιστο 1mm*1mm |
| Βάρος μηχανήματος | 60KG |
| Επισκευή χρήσης | τσιπ / μητρική πλακέτα τηλεφώνου κ.λπ. |
Χαρακτηριστικά
1. Σύστημα αυτόματης & χειροκίνητης λειτουργίας.
2. Σύστημα οπτικής ευθυγράμμισης κάμερας CCD 5 εκατομμυρίων, ακρίβεια τοποθέτησης: ±0,01mm.
3. Έλεγχος οθόνης αφής MCGS.
4. Θέση λέιζερ.
5. Ποσοστό επιτυχίας επισκευής 99,99%.
Σχετικά με τη συσκευασία
![]()
![]()
![]()